خدمات پرستاری در منزل آذین آرنا در کرج

موسسه پرستاری در منزل آذین آرنا در کرج پرستار سالمند مناسب با شرایط جسمی فرد را به منزل وی اعزام نموده تا بتواند سالمند را برای رعایت مسائل مهم سلامت جسمی و روحی وی یاری نماید .


پرستار سالمند در منزل با توجه داشتن به این موضوع که سالمند دچار بیماری پارکینسون می باشد در هر وعده غذایی برای وی غذاهای سالم آماده می کند و در میان وعده ها از سبزیجات و میوه های مفید استفاده می نماید


در هنگام حرکت و انجام کارهای روزمره و شخصی سالمند او را همراهی می کند تا بر اثر لرزش دست و پا و نداشتن تعادل زمین نخورد و آسیب نبیند ، محیط خانه را آرام نگه میدارد تا سیستم عصبی سالمند دچار اختلال نشود و بیماری وی تشدید نشود .


_ نگهداری از سالمند پارکینسونی در منزل توسط پرستار دارای تفاوت های زیادی نسبت به سایر سالمندان می باشد که باید از روشهای درست و دقیقی استفاده گردد .
_ دفتر پرستاری از سالمند در منزل آذین آرنا از پرستارانی برای نگهداری از این سالمندان استفاده میکند که آموزشهای لازم مربوط به این بیماری را گذرانده و نسبت به این بیماری شناخت دارند تا بتوانند خدمات پرستاری و مراقبتی خوبی را به سالمند ارائه دهند .
پرستار سالمند در زمان مراقبت از سالمند پارکینسونی وظیفه دارد به این نکته که بیماری سالمند در چه مرحله ای است توجه خاصی نموده واطلاعات دقیق و درستی را در اختیار پزشک قرار بدهد تا بتوانداین بیماری را به صورت صحیح کنترل نمایند و مدیریت شود .
مدت زمان درگیری با این بیماری طولانی
می باشد و با گذشت زمان متاسفانه پیشرفت می کند که در سالمندان پارکینسونی این بیماری به یک امر همیشگی تبدیل می شود و پرستار باید نیازهای اولیه این سالمند را تامین نماید و با نگهداری خاص و دادن داروهای تجویز شده توسط پزشک در زمان مشخص از پیشرفت سریع این بیماری جلوگیری نماید .


دفتر پرستاری از سالمند آذین آرنا در کرج با ارائه بهترین خدمات نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل برای بهتر شدن اوضاع و کیفیت زندگی سالمندان آماده خدمت رسانی می باشد .با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15