پرستار در منزل کرج

مراقبت از سالمندانی که دچار بیماریهای عصبی هستند سالمندی سنی است که فرد را در خطر ابتلا به مریضیهای زیادی قرار میدهد که یکی از این بیماریها مشکلات عصبی در دوران سالمندی می باشد. پرستار در منزل کرج میتواند کمک حال شما باشد.

سکته مغزی

بیماریهای مغز و اعصاب در بیشتر سنین احتمال بروز دارد ولی گاهی اوقات بعضی از آنها در افراد سالمند و بعد از سن ۵۵ سالگی خود را نشان می دهند مانند سکته مغزی.

سکته مغزی به دو دلیل ایجاد میشود

یکی به علت بسته شدن رگ ها که باعث ایجاد لخته خون در رگ شده و از رسیدن خون به قسمت مغز جلوگیری می کند و دیگری به خاطر فشار خون بالا که باعث پاره شدن رگ ها می شود .

اگر سالمندان قند خون و فشار خون خود را به صورت مرتب و همیشگی کنترل نکنند و از سیگار و مواد مخدر استفاده کنند دیواره های رگ ها سفت شده و باعث جمع شدن چربی در رگ ها میشود که بعد از گذشت مدت طولانی باعث سکته مغزی در فرد میشود.

سالمندانی که از بیماریهای عصبی رنج میبرند باید تحت مراقبت پراستارانی باشند که اطلاعات کافی در مورد این گونه بیماریها را داشته و در شرایط خاص می توانند به کمک آنها بشتابند و از آنها نگهداری کنند.

خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند آذین آرنا در منزل از پرستاران و مراقبین مجرب برای نگهداری از سالمندان با شرایط جسمی و روحی مختلف استفاده می کند.

در سنین بالا سیستم دفاعی و عصبی بدن دچار اختلال می شود و بدن توانایی خود را برای مبارزه با بیماریها از دست می دهد.

چند راه حل که از سکته مغزی جلوگیری می کند

- استفاده نکردن از سیگار ؛ مصرف سیگار باعث کم شدن اکسیژن در خون می شود و کار کرد قلب را مختل میکند .
- کنترل کردن میزان قند خون ؛ افرادی که دچار بیماری دیابت هستند در خطر سکته مغزی قرار دارند که با تنظیم قند خون می توانند خطر این بیماری را کاهش داده و با رعایت رژیم غذایی درست و داشتن وزن مناسب و مصرف داروهای به موقع این امر را امکانپذیر کرده تا از سکته مغزی پیشگیری کنند.

- پایین آوردن میزان چربی خون ؛ بالا بودن چربی و کلسترول خود باعث می شود بدن دچار دگرگونی شود و با شروع یک روش زندگی درست که شامل تغذیه مناسب ، ورزش کافی و تحت نظر پزشک بودن است می توان این مشکل را برطرف کرد.

_ خدمات پرستارانی که از سالمندان در منزل مراقبت می کنند شامل کنترل موارد بالا نیز می شود زیرا فرد سالمند ممکن است به برخی مسائل مهم که در زندگی و سلامت وی تاثیر زیادی دارد توجه نکند ، اما هنگامی که مراقب در کنار ا  زندگی کند تمام موارد بالا را در زندگی سالمند مهم جلوه داده و از وی می خواهد تا چیزهایی که سلامت او را به خطر می اندازد را استفاده نکند و به او کمک می کند تا راحت تر بتواند زندگی روزمره خود را ادامه دهد و از لحظات عمر خود با سلامت بیشتری لذت ببرد بدون اینکه نگران چیزهای عادی مثل پخت غذای سالم و ... باشد زیرا می داند پرستاری که در منزل او مشغول به کار است اطلاعات کافی در مورد نگهداری از او را داراست.

از این جهت شرکت خدماتی آذین آرنا به خانواده های محترم توصیه میکند که برای آسوده خیال بودن خود و پدر یا مادر گرامیشان از پرستار سالمند کمک بگیرند.

خدمات نگهداری از سالمند آذین آرنا در کرج می تواند با کارشناسی شرایط سالمند و با قیمت های مغرون به صرفه و منصفانه و ثبت قرارداد رسمی و معتبر و نیروهای تحصیل کرده و مجرب و متعهد بهترین خدمات پرستاری را ارائه داده و مفتخر است در این زمینه همراهی خود با سالمندان گرانقدر و ارزشمند را اعلام نماید .با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15