مرکز خدمات نظافتی در استان البرز

تعریف پرستار

پرستاران فرشتگان سپیدپوشی هستند که بی منت به افراد جامعه خدمت می کنند ، هر زمان فردی از فرد دیگری اعم از بیمار یا سالم مراقبت و نگهداری نماید پرستار نامیده می شود .
کلمه پرستاری به معنی پرستنده ، غمخوار و محافظ می باشد ، پرستار عضوی از گروه درمانی می باشد که در این زمینه تحصیلات خود را ادامه داده و مهارت های حرفه ای مراقبت را آموزش دیده است و گذرانده است .


وظایف پرستاران

شغل پرستاری بابت جوابگویی به نیاز افراد جامعه به وجود آمده است که مستقیما با سلامت افراد در زمان زندگی آنها در ارتباط است.
پریتاران بابت حفظ سلامتی و بازگرداندن قوای جسمی افراد و جلوگیری از بروز بیماری و بهبود آنها در زمان درد تلاش میکنند ، برخلاف تصورات عموم پرستاران علاوه بر امور تزریقاتی و کمک های اولیه نقش مهنی در گروه مراقبت و نگهداری دارند ، فرد پرستار به بیمار و همراهان بیمار اطلاعات لازم را می دهد و به آنها در نحوه برخورد با بیماری و مراقبت از فرد بیمار را آموزش داده و در بهبود کیفیت این موضوع آنها را راهنمایی می نماید.


خدمات پرستاری از سالمندان در کرج

با در نظر گرفتن افزایش سالمندی در کشور نیاز خانواده ها به مراقبت و نگهداری و پرستاری از افراد مسن خانواده نیز بیشتر شده است ، پیر شدن قسمتی از چرخه ی زندگی افراد می باشد که برای تمامی انسان ها پیش می آید ، در این سنین افراد از لحاظ جسمی و روحی ضعیف شده و همین موضوع باعث میشود به کمک فرد دیگری نیاز پیدا کنند .
دفتر پرستاری آذین آرنا در کرج با توجه به احتیاج خانواده ها به پرستار و نگهدار سالمند در منزل این بستر را فراهم آورده تا با اعزام پرستار و نگهدار و مراقب در منزل در بهبود کیفیت زندگی سالمندان و رفع مشکلات آنها را یاری نماید.

نکات مهمی که پرستار سالمند در جهت نگهداری و مراقبت از سالمند موظف به انجام آنها می باشد :

 • نگهداری و مراقبت از سلامت جسمی سالمند
 • نگهداری و مراقبت از سلامت روحی و روانی سالمند
 • کنترل مصرف داروهای سالمند در طول شبانه روز و مدیریت میزان مصرف داروهای تجویز شده در زمان نگهداری از سالمند در کرج
 • محافظت از سالمند در زمان حرکت و کمک به حفظ تعادل
 • پرستاری از سالمند در زمان بروز مشکل ضعف حافظه
 • پرستاری از سالمند جهت حفظ فعالیت بدنی سالمند و جلوگیری از بی تحرکی وی
 • رسیدگی به امور نظافتی و بهداشتی سالمند توسط پرستار سالمند در منزل
 • کنترل کیفیت تغذیه سالمند و مدیریت زمان مصرف غذا برای سالمند در منزل

پرستار سالمند موظف است به تمامی امور سالمند خود رسیدگی نماید از جمله ؛ مراقبت های دارویی ، حرکتی ، رفتاری ، کنترل انجامامور روزانه سالمند که در بهبود حال جسمی و روحی سالمند نقش به سزایی دارد.

تنظیم زمان خواب ، غذا خوردن ، پیاده روی ، تماشای تلویزیون و حتی ورزش در صورت توانایی سالمند، از جمله مهمترین مسئولیت پرستار سالمند در منزل می باشد.

چکاب های به موقع برای آگاهی از سلامت سالمند و مشورت با پزشک وی و پیگیری وضعیت جسمی و روحی سالمند از نکات مهم به شمار می رود که موسسه خدمات پرستاری آذین آرنا پرستاران خود را در این زمینه آموزش داده است.

 

خدمات نظافتی در کرج

 

خدمات نظافت راه پله ، منازل و مجتمع ها و دفاتر ،امکان انتخاب نظافتچی خانم یا آقا 

 • امکان استفاده از برنامه ی هفتگی/ ماهیانه و یا استفاده از خدمات ساعتی 
 • قابلیت تعیین زمان اعزام نظافتچی بر اساس شرایط شما 
 • امکان رزرو نظافتچی برای تاریخ و ساعت مشخص (در صورت تماس به موقع ) 
 • ارائه سرویس ویژه خانه تکانی 
 • ارائه سرویس نظافت منزل و محل کار در روزهای تعطیل 
 • امکان اعزام نظافتچی به تمامی نقاط شهر کرج 

در صورت نیاز به خدمات نظافتی در کرج با آذین آرنا در تماس باشید.

محاسبه هزینه ی نهایی بر اساس تعداد ساعات فعالیت پرسنل خدماتی (به طور معمول هزینه خدمات نظافت منزل به صورت ساعتی محاسبه خواهد شد) 
در زمینه خدمات نظافت منزل،راه پله ساختمان،نظافت ادارات و شرکت ها و هچنین شستشوی مبلمان و فرش ارائه ی خدمات با عقد قرارداد رسمی و معتبر.

شرکت خدمات نظافت آذین آرنا ارائه دهنده خدمات نظافت منازل ،نظافت ادارات و شرکت ها ، راه پله ساختمان و مشاعات و هچنین شستشوو نظافت مبل و فرش، شستشوی درب ها و دیوارها، شیشه ها، سقف واحد، راه پله، حیاط، فرش و مبل، حمام و دستشویی، تمیزکردن شیشه و اینه ها، کابینت، اشپزخانه، لوستر و سایر لوازم خانگی، تراس، تمیز کردن اتاق ها، سرامیک، جارو کردن، گردگیری، ضدعفونی کردن و جرم گیری سرویس های بهداشتی، جابه جایی لوازم منزل، بسته بندی وسایل، نظافت محیط، بیرونی ساختمان، باغبانی 

شرکت آذین آرنا انتخاب نظافتچی خانم یا اقا را بر عهده ی مشتری گذاشته و استفاده از برنامه های هفتگی ، ماهیانه و ساعتی را امکان پذیر نموده است. 

 • امکان تعیین زمان اعزام نیرو توسط مشتری با توجه به شرایط ایشان 
 • اعزام نظافتچی در روزهای تعطیل به تمامی مناطق کرج 
 • رزرو نظافتچی برای تاریخ و یاعت های مشخص 

شرکت آذین آرنا برای سهولت مشتری در امر نظافت منازل ، شرکت ها و ادارات و مشاعات ساختمانها و کلیه امور مرتبط سیستم رزرو اینترنتی را فعال نموده و به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی می نماید.
نیروهای نظافتچی در زمان گزینش بعد از مصاحبه با ارائه مدارک لازم از قبیل عدم سو سابقه و عدم سوپیشینه و مدارک ضمانتی معتبر استخدام شده و اماده خدمت به مشتریان محترم میشوند. با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15