پرستار سالمند در منزل کرج

بزرگ تر ها یا همان سالمندان یکی از بزرگ ترین نعمت هایی هستند که هر خانواده ای می تواند از آن بهره مند شود، سالمندانی که نه تنهای چراغ روشنی برای روزهای تاریک زندگیمان خواهند، بلکه حضورشان در زندگی ما باعث نعمت و فزونی زرق خواهد شد.

پرستار سالمند در منزل کرج

امید است که همیشه سایه شان بالای سر خانواده هایشان باشد، عمرشان به دنیا و سرشان سلامت باشد و بتوانند راهگشای خانواده های در اغل سختی ها باشند، با این حال پا گذاشتن به عرصه ای از زندگی که جوانان آن را دوره پیری یا کهن سالی یاد می کنند و پخته تر ها بدان لقب سالمند را داده اند موجب می شود تا برخی از توانایی ها در بهترین حالت متصوره نیز کاهی یابد، و حتی در برخی موارد نشانه هایی از بیماری و ضعف در این عزیزان دیده شود.

به مراتب زمانی که ما نیازمند کمک بودیم آن ها به یاری ما آمدند و چه از نظر روحی و چه از لحاظ جسمی مراقب و همراه ما بودن و اکنون نیز که نوبت آن رسیده است نمیتوانیم ایشان را به حال خود رها کنیم. این عزیزان در وهله اول نیاز به محبت و وجود دارند و در مرتبه دوم به شخصی بتواند نیازهای جسمانی آن ها را برطرف نماید .

مانند یادآوری زمان داروها، خوراندن دارو به آن ها، رسیدگی خاص برای بعضی بیماری های خاص . این ها تنهای بخش کم اهمیت تری نسبت به اقداماتی است که پرستارهای سالمندان باید انجام دهند زیرا دو کاربسیار با اهمیت دیگر وجود دارد که تنها از عهده برخی پرستاران با تجربه و تحصیلات بالا بر می آیند و این است که در مرتبه اول پرستار باید بتواند در زمان های بحرانی که فرد دچار حمله می شود، چه حمله قلبی باشد چه حمله های عصبی بهترین واکنس را نشان دهد ، به پزشک مورد اعتماد خبر بدهد و بستگان را از حال بیمار آگاه سازد به علاوه باید در عین حال آرامش خود را نیز حفظ نمایند تا بیمار کمترین تش و ترس را تجربه نمایند، در مرتبه دوم باید نیازهای روحی سالمند را هم تامین نمایند، این نیازها از جمله نیاز به توجه، امکان ارتباطات با هم سن سالان خود، درک رفتارهای کودکانشان که تنهای از لحاظ سن آن ها و شرایط روحیشان ممکن بروز دهد، درک برخی بیماری های روحی خاص مانند افسردگی های پس از از دست دادن یک عزیزم مانند همسر یا فرزندش، آلزایمر که خود یک شرایط روحی و جسمی خاص را موجب می شود، وسایربیماری هایی که میتواند شیوع زیادی در بین سالمندان داشته باشد مانند دیابت.

در کنار این ها نباید غافل شد که بیماری های خاص محدودی هم هستند که شامل عوام مردم آن ها را نشناسند اما باید توسط این پرستارها درک شوند.

قیمت پرستار سالمند در کرج

هزینه های پرستاری و نگهداری از سالمندان و کودکان در منزل توسط موسسه خدمات پرستاری آذین آرنا با در نظر گرفتن میزان نیاز و امور مورد احتیاج سالمند و کودک یا بیمار متغیر می باشد .

همچنین با توجه به میزان تحصیلات تخصصی پرسنل اعزام شده این هزینه مشخص میگردد.

عوامل دیگری نیزدر میزان دستمزد پرستار سالمند یا کودک تاثیرگذار می باشد که به چند مورد در زیر اشاره میشود .

قراردادهای پرستاری

پس از اعزام نیرو و رضایت کارفرما از نحوه ی کار کرد نیرو نوبت به عقد قرارداد ما بین شرکت و کارفرما می رسد .

قرارداد پرستاری به دو دسته تقسیم میشود ؛

۱- قرارداد کوتاه مدت

۲- قرارداد بلند مدت

قراردادهای دفتر پرستاری آذین آرنا به صورت کوتاه مدت (یک ماه ، دو ماه و...) و بلند مدت که شامل قرارداد سالانه میشود تنظیم میگردد.

مشتریانی که قراردادهای بلند مدت و سالانه را انتخاب می کنند مبلغ کمتری می توانند پرداخت نمایند و از تخفیفات خاص شرکت برخوردار میشوند .

در نتیجه در مشخص شدن میزان قیمت پرستار در منزل میتوان به مدت زمان قرارداد اشاره نمود که تاثیر بسزایی دارد .

میزان ارائه خدمات دریافتی توسط مشتری

مشخص است پرستاری از سالمند در منزل شامل امور مختلفی میشود مانند ؛

مراقبت های عمومی

مراقبت های پزشکی

انجام امور نظافتی منزل و پخت و پز و خدمات مربط به سایر اعضای حاضر در خانه که با در نظر گرفتن این خدمات دستمزد و قیمت پرستار در منزل تغییر می نماید .

پرستار روزانه ، شبانه روزی

یکی دیگر از مسائل تاثیر گذار بر قیمت پرستار میزان ساعت کاری وی در منزل کارفرما می باشد ، معمولا خدمات پرستاری به صورت روزانه ، شبانه و شبانه روزی ارائه میگردد .

خدمات پرستاری روزانه نسبت به خدمات پرستاری شبانه روزی قیمت کمتری دارد البته قابل به ذکر است سالمندانی که احتیاج به مراقبت دائمی و رسیدگی ویژه ای دارند میتوانند از پرستارهای شبانه روزی استفاده کرده و از آرامش بیشتری برخوردار شوند .

موسسه خدمات پرستاری از سالمند و کورک در منزل آذین آرنا در کرج با افتخار آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد

خصوصیات پرستار مناسب سالمندان در منزل

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، قابلیت های یک پرستار سالمندان در منزل است. این قابلیت ها عبارتند از:

  • مسلط به کمکهای اولیه پزشکی
  • مسلط به روانشناسی عمومی در مواقعی که سالمندان از نظر روحی نیاز به کمک دارند
  • مسلط به روابط عمومی بالا جهت ارتباط بهتر با خانواده ی شما
  • مسلط به امور منزل
  • و از همه مهمتر داشتن خصوصیاتی از جمله امین بودن و صداقت

خصوصیات موسسه پرستاری در کرج

یکی از مهمترین نکات مربوط به موسسات پرستاری در منزل صحت ثبت و اعتبار آن موسسه می باشد .

در جوامع پیشرفته از جمله کشور عزیزمان ایران خانواده های زیادی همواره نیازمند فرد مناسب و آموزش دیده و شایسته ای جهت مراقبت و نگهداری از کودک یا سالمند خود در منزل می باشد .

اکثر دفاتر خدمات پرستاری دارای مجوز رسمی برای ارائه چنین خدماتی می باشند و پس از نهایی شدن ادامه همکاری با کارفرما قرارداد تنظیم میشود و کارفرمای محترم میتواند کودک یا سالمند خود را با خیال راحت به پرستار مورد نظر بسپارد و به امور کاری خود در خارج از منزل رسیدگی نماید .

البته با توجه به توضیحات بالا باید به این موضوع توجه شود که افراد در انتخاب مراکز پرستاری بسیار دقت نمایند زیرا برخی از دفاتر و شرکت های نگهداری دارای اعتبارات و مجوز لازم برای انجام چنین کاری را ندارند و از لحاظ قانونی به ثبت نرسیده اند و این امر باعث بروز مشکلات زیادی میشود .

زمانی که یک فرد غریبه در منزل شما مشغول به کار میشود باید از سمت شرکت تضمین شده و معتبر باشد .

موسسات خدمات پرستاری در کرج

دفتر خدمات پرستاری موظف استقبل از اعزام نیروی نگهدار سالمند یا کودک تمامی مدارک مهم شناسایی و سکونتی و تضمینی فرد را دریافت نموده و آگاهی کافی در مورد سابقه کاری و میزان تحصیلات و مدارک سلامتی شخص را تکمیل نموده و سپس همکاری خود را با وی آعاز نمایند .

_ شرکت خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند و کودک در منزل آذین آرنا بهترین انتخاب شما در کرج برای ارائه خدمات پرستاری ، نگهداری و مراقبتی در منزل می باشد .با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15