پرستار سالمند در منزل

افراد مسن که معمولا با درد و کم توانی در حرکت و بینایی و شنوایی دست و پنجه نرم میکنند نیاز به مراقبت های ویژه ای در منزل دارند تا دچار مشکل در زندگی عادی و روزمره خود نشوند. نگهداری سالمندان در کرج را به ما بسپارید.

پرستاری از سالمندان ناتوان در منزل یک تخصص است که در بیشتر کشورهای دنیا به این موضوع اهمیت فراوانی می دهند .
در کشور ما نیز چندین سال است این موضوع همواره مورد توجه زیادی قرار گرفته شده است .

پرستاری به معنای واقعی کمک کردن به فرد سالم یا بیمار در منزل ، مراکز درمانی یا بیمارستان می باشد که لازمه این توانایی برای کمک به افراد به عنوان پرستار داشتن سواد و علم و آگاهی کافی برای بالا بردن میزان سلامت فرد تحت مراقبت می باشد .

پرستار سالمند و کودک در منزل

استخدام پرستار در منزل میتواند باعث کاهش هزینه های مربوطه جهت نگهداری از سالمند یا کودک شود و نهایتاً از کیفیت خدمات بالاتری در طول شبانه روز بهره مند شوید .

موسسه خدمات پرستاری آذین آرنا برای ارائه با کیفیت ترین خدمات پرستاری و مراقبت از سالمندان و کودکان در منزل تلاش نموده تا بالاترین رتبه را در استان البرز (کرج) از آن خود نماید .

در حال حاضر سالمندان زیادی با توجه به داشتن مشکلات جسمانی و سلامتی تنها زندگی میکنند و علاقه ای به حضور در اماکن شلوغ را ندارند و ترجیح میدهند در خانه خود به زندگی آرامشان ادامه دهند .

سالمندان نیازهای زیادی دارند که برای برطرف کردن آنها و رفع احتیاجاتشان به همراهی فردی مناسب در کنار خود نیازمند هستند که همان پرستار سالمند می باشد .

در ادامه به مورد دیگری نیز اشاره میکنیم ، پدر و مادران زیادی هستند که به دلیل مشغله کاری نگران مراقبت و تربیت و آموزش فرزند دلبندشان می باشند .

در دنیای کنونی مراکز پرستاری از کودکان در منزل و محل کار این امکان را فراهم نموده تا والدین بتوانند با خیال آسوده فرزندانشان را در منزل گذاشته و از شرکت پرستاری معتبر تقاضای پرسنل نگهدار در منزل را نمایند .

پرستار کودک در منزل شرکت آذین آرنا از تحصیلات بالای روانشناسی کودک و مدرک کودکیاری و رشته های مربوط به پرورش کودک و مربیگری کودکان در سنین مختلف برخوردار می باشد و کاملا تخصصی و تضمینی خدمات پرستاری و نگهداری از سالمندان و کودکان در منزل را به مشتریان عزیز ارائه می دهد .


پرستار سالمند

با توجه به طب سالمندی افرادی که در این رشته شروع به فعالیت نموده اند به عنوان مراقب و پرستار سالمند در منزل برای انجام این امور آموزش می بینند که هدف اصلی از این یادگیری و آموزش پیشرفت سطح های کیفیت عملکردی و کمک به سالمند ، استفاده و انتخاب از نیرو و انرژی و توان خود سالمند جهت بهبود و بالا رفتن استقلال وی می باشد.


وظایف پرستار روزانه سالمند در منزل

پرستار سالمند به او کمک می کند تا حداکثر حرکات جسمانی و انجام امور ارادی را حفظ کرده و با کمبودها و مشکلات روحی ، روانی ، اجتماعی و جسمانی مواجه شود و خود را با شرایط عادت دهد.

با توجه به این آموزش ها وقتی پرستار سالمند در مورد مسائل مربوط به این موضوع که خود و سالمند با آن رو در رو هستند کیفیت مراقبت و سلامتی و موارد مربوط به آن کاهش نمی یابد و نهایتا بهترین پاسخ دریافت می شود.

 

نگهداری روزانه از سالمندان

 

بررسی وضعیت محل اقامت سالمند توسط پرستار سالمند

محیط زندگی سالمندان یکی از مهمترین نکاتی است که باید مورد توجه و بررسی قرار گرفته شود و به آن دقت شود.

کارشناسان این موضوع را باور دارند که مطلوب بودن محل زندگی سالمندان در بسیاری از موارد حتی بر احتیاجات مادی آنها نیز برتری دارد. نگهداری روزانه از سالمندان تخصص آذین آرنا می باشد.
به وجود آوردن فضای آرام و آرامش بخش و دور از تنش و تاثیر گرفته شده از وابستگی های شخصی آنان را به ادامه دادن زندگی تشویق می نماید .

پرستاران سالمند شرکت خدمات پرستاری آذین آرنا تمام تلاش خود را ب این موضوع واقف نموده تا بتوانند بستری جهت پیشرفت این موضوع برای نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل به وجود بیاورند با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15