شرکت خدماتی نظافتی در عظیمیه کرج

اهمیت رعایت بهداشت و نظافت منزل

نظافت و رعایت بهداشت یکی از جمله مسایل مهمی می باشد که در گذشته ، حال و آینده توجه بسیار زیادی به آن شده است، نظافت یعنی پاکیزگی و دور شدن از هر گونه ثیفی و آلودگی که وجود آن باعث ضرر به روح و جسم انسان می باشد .
محیط زندگی و رعایت تمیزی و نظافت آن تاثیر به سزایی در بهبود کیفیت زندگی افراد دارا می باشد.

 

نکاتی در مورد نظافت منزل

بسیاری از افراد به گرد و غبار آلرژی و حساسیت دارند و این موضوع قابل اهمیتی می باشد، چنین افرادی باید در محیط کار و منزل خود به نبود گرد و خاک دقت نمایند تا به سلامت جسمانی آنها صدمه ای وارد نشود. آذین آرنا شرکت خدماتی نظافتی در عظیمیه کرج نیز میباشد.

 

نظافت آشپزخانه

یکی دیگر از قسمت های مهم منزل که آذین آرنا به پاکیزگی آن توجه ویژه ای دارد، آشپزخانه می باشد که تمیز بودن این محیط ارتباط مستقیمی با سلامت جسم افراد منزل دارا می باشد .
برای تمیز کردن قسمت های مختلف آشپزخانه مواد شوینده و بهداشتی مختلفی نیاز است.
مثلا برای از بین بردن چربی های روی گاز بعد از طبخ غذا می توان از جرم گیرهای مخصوص پاک کننده لک و چربی استفاده کرد و یا برای براق کردن شیر آلات از پماد جلاسنج استفاده نمود .
به هنگام گرد گیری و پاک کردن وسایل آشپزخانه این موضوع را در نظر بگیرید که تمامی مواد غذایی و خوراکی را از دسترس دور کرده تا آلوده نشوند .

 

تمیز کردن و شستشوی فرش ها

شستن فرش و موکت ها باید هر چند ماه یک بار انجام شود به خصوص زمانی که با کفش بر روی آنها راه رفته شود ، زیرا باکتریهای زیادی به داخل فرش وارد می شود که با شستشوی منظم هر ۶ ماه یا ۱۲ ماه یکبار این باکتریها از بین رفته و سلامت افراد ساکن در منزل حفظ می شود .

 

شرکت خدماتی نظافتی آذین آرنا

به صورت تمام وقت و شبانه روزی آمادگی خود را جهت خدمات نظافتی در کرج انجام خدمات نظافت منازل اعلام نموده و با توجه به درخواست مشتریان عزیز بهترین کیفیت نظافت و تمیزی محل زندگی شما را ارائه می نماید.

  • شرکت خدماتی در گوهردشت
  • نظافت منزل در گوهردشت
  • شرکت خدماتی نظافتی در گوهردشت
  • شرکت نظافتی در گوهردشت


با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15