خدمات پرستاری در البرز

از جمله فایده های خدمات پرستار در منزل

هنگامی که افراد به دلیل های مختلف احتیاج پیدا میکنند از یک پرستار در منزل خود کمک بخواهند فقط لازم است با شماره های شرکت خدمات پرستاری آذین آرنا در کرج تماس حاصل نموده و اطلاع کافی در مورد بهره مندی از خدمات پرستاری در منزل را توسط کارشناسان دریافت نمایند.

 

خدمات پرستاری در منزل

دریافت خدمات پرستاری در منزل دارای فایده های زیادی می باشد که با در نظر گرفتن آنها مطمئناً به این نتیجه می رسید که پدر یا مادر عزیز خود را به پرستار در منزل سپرده و آنها را به خانه سالمندان منتقل نکنید .
شرکت خدمات پرستاری و نگهداری آذین آرنا در کرج شرایط را طوری برنامه ریزی می کند که تمامی احتیاجات سالمند از جمله نیازهای روحی و جسمی وی در منزل مهیا شده و سالمند در محیط ارام و امن منزل خود تحت مراقبت توسط نگهدار سالمند قرار بگیرد.


نحوه ی پرستاری از سالمندان بستری شده در منزل

سالمندان زیادی هستند که در منزل بستری می باشد و متاسفانه زمین گیر شده اند ، این افراد نمیتوانند حرکت کنند و راه بروند و برای انجام دادن کارهای روزمره و شخصی مانند نظافت و حمام کردن کوتاه کردن ناخن ها ، تعویض لباس ها ، غذا خوردن و دارو خوردن و ... توانایی لازم را دارا نیستند .

پرستار در منزل موظف است تمامی خدمات مربوط به سالمند را به وی ارائه داده و به بهترین نحو کار خود را انجام دهد.


چگونه با افراد مسن رفتار کنیم

سالمندان و بزرگترها در هر خانواده ای از جایگاه خاصی برخوردار هستند ، احترام گذاشتن به آنها یکی از مهمترین مسائل قابل توجه می باشد.


پرستار سالمند شبانه روزی در منزل

پرستار سالمند در منزل موظف است به هنگام صحبت کردن با سالمند باید کلمات را واضح بیان کند و از اصطلاحات و کلمات با معنی نامفهوم و پیچیده استفاده نکند.

هرگز نباید فریاد بزند ولی در حد امکان با صدای شفاف و رسا با آنها صحبت نماید.

نگهدار سالمند به هنگام سخن گفتن با سالمندان به نحوی رفتار کند که آنها مطمئن شوند تمام توجه پرستار نسبت به آنها می باشد .زیرا افراد مسن دارای تجربیات با ارزش زیادی هستند.

هنگامی که فرد سالمندی را همراهی می کند باید حال وی توجه نموده و با سرعت راه نرود.

برای داخل شدن به جایی درب را برای آنها باز نموده تا ابتدا سالمند وارد شود و برای بالا رفتن از پله ها بهتر است پرستار سالمند قبل از سالمند حرکت نماید.

 

موارد مهم برای فرد سالمند

برای سالمندان مهم است در مکانهای عمومی ، خیابان و مهمانی و جاهای شلوغ احترام آنها حفظ شود .

پرستار سالمند در منزل می داند هنگام بروز اختلاف بین خود و سالمند به هیچ عنوان نباید جبهه گرفته و با وی لجبازی کند بلکه باید از سخنان محترمانه استفاده نموده و به حرفهای سالمند گوش نماید .

خدمات پرستاری آذین آرنا در کرج یکی از با سابقه ترین دفتر پرستاریهای استان البرز می باشد که می تواند با اعزام پرسنل خانم و آقا جهت خدمات پرستاری و نگهداری از سالمند به بهبود زندگی سالمند کمک نماید .با مجموعه در تماس باشید

0263 421 83 12

0263 255 74 52

0263 342 19 15